У Львові міліція затримала більше 20 молодих людей з прапорами УПА

Сьогодні, 13 жовтня, у Львові відбувся марш з нагоди 71-ої річниці основи Української повстанської армії. Колона учасників з червоно-чорними прапорами пройшла по вулицях міста, скандуючи націоналістичні гасла.

Після акції в центрі Львова недалеко від будівлі облради щоб уникнути зіткнень між активістами з проросійської організації Захист праці і прибічниками В Свобода правоохоронці затримали більше 20 молодих людей, повідомили в ГУ МВС Львівської області. Цього дня група молодих людей проводила акцію під червоно-чорними прапорами. В той же час недалеко від неї знаходилася група російськомовних молодих людей. Між учасниками акцій почалася словесна перестрілка, яка загрожувала перерости у бійку.

Щоб уникнути зіткнень співробітники міліції розділили групи, а бійці Беркуту контролювали ситуацію. В цей час молодчики під червоно-чорними прапорами почали кидати ножі, газові балончики, молотки і інші металеві предмети. Частину активістів міліціонери затримали і доставили в Галицький райвідділ для з'ясування обставин.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.