У Києві створено громадське об’єднання Майдан

В понеділок, 23 грудня, в Києві на Майдані Незалежності зменшилося протестуючих. Втім, їх вимоги залишаються незмінними - відставка уряду, покарання винних в силовому розгоні учасників мітингу, євроінтеграційний напрям української політики.

На Народному віче в неділю, 22 грудня, лідери опозиції призвали учасників Євромайдану залишитися в центрі Києва на Новий рік і Різдво. В цілях консолідації сил і посилення тиску на президента Януковича і його уряд лідери опозиції оголосили про створення національного політичного руху Майдан, яке боротиметься за демократичні зміни в Україні. Ми перетворимо життя цього уряду на справжнє пекло, - заявив лідер партії Свобода Олег Тягнибок.

Євромайдан в Києві діє з листопада, протестний рух почався після призупинення підписання Угоди з ЄС про асоціацію. У грудні президент України Віктор Янукович отримав від Росії кредит на суму 15 мільярдів доларів і тимчасове зниження ціни на газ. У вівторок, 24 грудня, прем'єр Микола Азаров летить в Москву на засідання ради Митного союзу.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.