У Києві офіс Свободи розмалювали свастикою

У столиці України невідомі розмалювали офіс Свободи фашистськими символами, скаржиться прес-секретар В Свобода Олеандр Аронец.

В суботу, 19 жовтня, уранці група з 15-20 молодих людей підійшли до київського офісу В Свобода і декілька хвилин вигукували, що Свобода - фашисти, а потім намалювали на стінах будинку свастику і інші нацистські символи. У мене складається враження, що найвідданіші адепти неонацизму і є ті так звані антифашисти, які отримують неймовірне задоволення, коли говорять слово нацизм, бачать, а тим більше малюють нацистську свастику. Шкода, що буквально за 10 хвилин вони втекли, і ми не встигли їх затримати і провчити, - написав Аронец на своїй сторінці в Facebook.

До речі, Печерський районний суд Києва відмовився задовольнити позов Свобода до лідера Комуністичної партії Петра Симоненко. У своєму позові Свобода просила визнати висловлювання Симоненко про те, що організація Свобода є профашистською, суб'єктивною думкою, яка висловлена в грубій, непристойній і принизливій формі і принижує ділову репутацію партії. Мабуть, київський суд не проти, щоб свободовцев називали фашистами.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.