У Дніпрі застрелили відомого спортсмена Кобу Надирадзе

У Дніпропетровську у дворі власного будинку декількома пострілами убитий чемпіон Європи і світу по дзюдо Коба Надирадзе. Вбивство було здійснене в середу, 10 липня, увечері, проте в ЗМІ ця сумна інформація з'явилася тільки наступного дня.

За словами свідків, біля 20:11 по Києву(ще було світле) Надирадзе вийшов з під'їзду із спортивною сумкою, поклав її у багажник автомобіля, і у цей момент помітив невідомого в масці і формі камуфляжу. Кілер вистрілив спортсменові в живіт, але той зумів піднятися і побігти. Тоді той, що стріляв попрямував за ним і зробив ще декілька пострілів, останній - в голову. Від отриманих поранень Надирадзе помер на місці. Свідки розповідають, що з місця злочину вбивця сховався разом із спортивною сумкою дзюдоїста. Правоохоронці не виключають, що вбивство є замовленим.

Коба Надирадзе - 42-річний відомий український спортсмен, колишній призер універсіади в Японії, чемпіон Європи і світу по дзюдо. Довгий час жив в Україні, останніми роками викладав східні єдиноборства. У нього був бізнес в гірничо-добувній галузі.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.