У Білому домі заявили, що не можна виключати удари по силам Асада в Сирії

При цьому раніше в Міноборони РФ попередили американців, що російські системи С-300 і С-400 можуть розвіяти міф про "літаках-невидимки".

При этом ранее в Минобороны РФ предупредили американцев, что российские системы С-300 и С-400 могут развеять миф о "самолетах-невидимках". 
У Білому домі повідомили, що удари по урядовим силам Сирії можуть зашкодити інтересам США, але при цьому виключати їх не можна.

При цьому раніше в Міністерстві оборони Росії попередили американську сторону, що їй необхідно ретельніше прорахувати можливості наслідків ударів по позиціях армії Сирії. У військовому відомстві підкреслили, що будь-яка атака по об'єктах урядових військ може становити загрозу для російських військовослужбовців.

Офіційний представник Міноборони Росії, генерал-майор Конашенков нагадав і про дальність дії російських систем С-300 і С-400. За його словами, не завжди вистачить часу проаналізувати точну програму невпізнаних літаючих об'єктів і їх приналежність. Крім того, він підкреслив, що С-300 і С-400 можуть розвіяти міф про "літаках-невидимки".

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.