У Башкирії місцевий житель прикрасив село сніговими фігурами тварин

У новорічні свята чоловік вирішив перетворити рідне село, побудувавши своїми силами ціле містечко з снігу.

Селище Бикбулатово Кугарчинского району Башкирії можна назвати типовим республіканським селом: майже усі 500 жителів поселення говорять на місцевій башкирській мові. Для Ильшата Губаева це місце - маленька батьківщина. Його батьки, дружина і діти народилися і живуть у Бикбулатово.

На новорічні свята селянин вирішив прикрасити свій двір незвичайними сніговими фігурами. Першим його творінням став сніговий кінь. Ідея виліпити саме цю тварину не випадкова: він і його дружина народилися в рік Коня, для них ця тварина особлива. Побачивши скульптуру, місцеві жителі зацікавилися, а її автор вирішив повторити задум всюди в селі.

- Селяни стали дивитися на мого коня, запитувати, - розповідає Ильшат Губаев, - я прикинув, вирішив по усьому селу зробити. За один день зробив. Відразу такий ажіотаж піднявся, діти підходять, грають тут. Постійно чую дитячий сміх: це ж щастя! Приїжджі в селі коли бувають, дивляться, теж дивуються. Наступного року, дай бог, фантазію розширимо, і буде містечко вже з казковими героями.

Cлава про Ильшате Губаеве швидко розлетілася по окрузі. У сусідньому селі Санзяпово теж знайшовся умілець, який прикрасив засніжене село незвичайними фігурами.

- Я розпочав теж з коня, - розповідає житель села Санзяпово Фаниль Бикбулатов, - ліпив її майже цілий день. - А потім дивлюся: сніги заготовленого ще залишилося багато, та і взагалі - у нас тут снігопад. У результаті почав ліпити ведмедя із залишків снігу від коня. А потім і від ведмедя залишилося - так вийшла білка.

Чому фігури зроблені з снігу, а не з льоду, чоловік пояснив природними особливостями місця.

- У нас річки великої поруч немає, так би з льоду зробив. Довелося робити з снігу. Зате діти ради, онуки щасливі. Для усіх це був своєрідний новорічний сюрприз. До речі, в новорічні свята у Башкирії випала небувала кількість опадів. Але це жителям сіл, на відміну від городян, не створює ніякого серйозного клопоту.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.