У 2014 році ми станемо сильніші і підпишемо СА, — Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна зможе підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом вже наступного року.

Україна обов'язково підпише Угоду про асоціацію з ЄС, але на вигідніших для себе умовах. Ми узяли паузу на шляхи євроасоціації, прийняли таке рішення, коли стало абсолютно ясно, що після підписання Угоди нас чекає криза. Нам нічого не залишалося робити, як змінити своє рішення і знайти інші форми підтримки України, - відмітив глава українського уряду. В той же час він визнав, що влада припустимо помилку, не роз'яснивши українцям мотиви свого рішення. Проте тепер, вважає прем'єр, населення України вже отримало чіткі роз'яснення дій владі.

За словами Азарова, отримання кредиту і зниження ціни на газ від Росії допоможе оживити народне господарство, житлову і бюджетну сфери України. Нагадаємо, у вівторок, 17 грудня, Віктор Янукович зустрівся в Москві з президентом Росії Володимиром Путіним, результатом зустрічі стало підписання ряду договорів, у тому числі про надання Україні кредиту в 15 млрд доларів і зниження ціни на газ.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.