Тимошенко заявила, що влада ніколи не пропонувала їй лікування в Німеччині

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко заявила, що ніхто з представників української влади офіційно не пропонував їй поїхати в Німеччину на лікування.

На початку вересня ЗМІ повідомили з посиланням на джерела в медичних кругах, що у берлінській клініці Шарите нібито вже готують палату для Тимошенко, яка знаходиться на лікуванні в лікарні Харкова. В той же час, представник берлінської клініки заявив, що їм про це нічого не відомо, а глава МЗС України Леонід Кожара заявив, що на рівні міністерств закордонних справ України і Німеччини питання лікування Тимошенко за кордоном не обговорюється. У ЗМІ час від часу з'являється інформація про те, що влада України може відправити Тимошенко на лікування закордон.

Дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко заявляла, що враховуючи рекомендації німецьких лікарів, захист і родичі Тимошенко наполягають на тому, щоб їй дозволили зробити операцію, яку провели б лікарі німецької клініки Шарите. У свою чергу українські медики стверджують, що нинішній стан Тимошенко не є загрозливим ні життю, ні здоров'ю.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.