Тимошенко оголосила голодовку, вимагаючи асоціації з ЄС

Адвокат укладеної Юлії Тимошенко Сергій Власенко оголосив, що що була прем'єр-міністр України оголосила в понеділок, 25 листопада, безстрокову голодовку. За словами Власенка, вона з підручних засобів зробила собі прапор ЄС і вивісила в лікарні в Харкові.

Я оголошую безстрокову голодовку з вимогою до Януковича підписати Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з Європейським союзом, - зачитав захисник екс-прем'єра Сергій Власенко лист своєї підопічної, виступаючи на мітингу перед прибічниками євроінтеграції України на Європейській площі в Києві. Тимошенко, засуджена за економічні злочини, вимагає від Януковича підписати Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС. Вона призвала громадян йти вперед до перемоги і не відступати. Якщо 29-го числа Янукович не підпише Угода про асоціацію, то зметіть його з лиця землі разом з його корупційними метастазами, - заявила вона.

В понеділок, 25 листопада, Київ у черговий раз підкреслив, що не відмовляється від євроінтеграції. Президент України Віктор Янукович у своєму зверненні завірив, що не зробить жодного кроку на шкоду Україні і її народу. За словами Януковича, найскладнішим питанням на шляху євроінтеграції України є економічні проблеми.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.