Світлові букви: види, матеріали і області застосування

Об'ємні букви з підсвічуванням - один з найефективніших прийомів оформлення, що використовується в створенні зовнішньої реклами. Зрозуміло, в порівнянні з іншими видами конструкцій, вартість їх висока, але зроблені витрати в цьому випадку окупаються досить швидко і безпроблемно.

Як показує практика, світлові об'ємні букви можуть застосовуватися не тільки в зовнішній, а й в інтер'єрної рекламі.Головна їхня перевага - можливість залучення уваги в будь-який час доби, включаючи вечір і ніч, коли звичайна реклама невидима і тому марна. Підсвічування ж гарантує візуальний ефект і в погану погоду і в темряві, забезпечуючи постійний приплив нових покупців.

Об'ємні букви з підсвічуванням бувають декількох видів:

Рекламні вивіски, в яких використовуються об'ємні світлові букви, мають свої особливості, зокрема, вони забезпечують на порядок більш глибоке і якісне сприйняття інформаційного матеріал глядачем. Монтуються вони як безпосередньо на стіну, так і на спеціальні кронштейни, використання яких покликане забезпечити розширення діапазону видимості рекламної конструкції.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.