Сучасний декор

Якщо запитати у простого обивателя про те, що таке ліпний декор, він з великою часткою ймовірності відразу візуалізує замки Вікторіанської епохи та чудернацькі урочисті зали для офіційних заходів. Однак це стереотип, який поступово зникає з умов сучасних людей. Так, ніхто не сперечається про те, що старі добрі часи, коли ліпнина була найбільш яскравим способом виразити красу і статусність приміщення це вкрай важлива віха у розвитку даної індустрії. Однак поняття сучасної ліпнини пішло значно далі, ніж краса і витонченість гіпсових робіт відомих майстрів минулого.

Поява нового тренда

Промисловий бум і можливість створювати нові матеріали з нафтопродуктів привели нас до вражаючих відкриттів і можливостям. Те, що раніше нікому не приходило в голову раптом стало більш ніж реальним і досить доступним. Світ отримав пластик, поліуретан та інші вироби аналогічної структури. Все це призвело ринок ліпного декору в нове русло і дозволило створювати абсолютно нові компоненти, будь то поліуретанова фальш балка, або самі незначні елементи, на кшталт стельових багетів і інших продуктів.

З появою подібних рішень у вільному доступі люди почали масово впроваджувати їх в оформленні власних будинків. Причин такої популяризації було кілька. Самими значущими, серед яких були:

  • низька ціна і широка доступність;
  • величезна кількість різноманітних моделей;
  • простота монтажу компонентів;
  • підвищені характеристики стійкості більшості факторів в порівнянні з гіпсовими аналогами.

Всі ці фактори виявилися вкрай затребуваними у масового покупця і здобули свою частку невичерпного попиту.

Сьогодні вже досить складно сказати, що змушує звичайного обивателя вибирати предмети ліпного декору з поліуретану. Зараз даний вибір виглядає безальтернативним, а в ті роки всі перераховані вище пункти боролися один з одним за пальму першості в боротьбі переконання клієнта. І дійсно, стандартний багет стельовий ціна якого не перевищувала вартість буханки хліба, був вкрай переконливим фактором зробити вдома ремонт, нехай і косметичний. А якщо це все помножити на простоту монтажу компонента, то виходить рецепт небувалої популярності ліпного декору з поліуретану в 20 столітті.

еволюція поліуретану

З кожним роком виробники все більше сил, засобів і часу приділяють питанням удосконалення нових матеріалів.Сучасний поліуретан вже застосовується у всіляких сферах. Сьогодні його набагато складніше не зустріти в якийсь із галузей, ніж навпаки. Вчені навчилися синтезувати матеріал будь-якої щільності від гуми до твердого пластика, який максимально ефективно застосовується в оборонній промисловості і космічних розробках. Все це яскраво демонструє множинні причини успіху ліпнини з поліуретану в сучасному світі. Надійність, висока якість, низька ціна і небувала довговічність - все, що потрібно для краси і комфорту вашого будинку!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.