Сучасні кухонні стільниці

Кухонні стільниці порівняно не давно увійшли в наш кулінарний побут. Раніше її функції виконував звичайний кухонний стіл на поверхні якого різали і чистили продукти для приготування їжі. З приходом в наше життя кухонної стільниці життя і кухонний побут на кухні для господині став на багато простіше. На стільницю постійно потрапляє велика кількість реагентів, на неї ставляться гарячі сковорідки, каструлі з супом при приготуванні їжі на неї капає соус і інші активні компоненти так само найчастіше стільниця знаходиться поруч з кухонною плитою що так само створює певний тепловий вплив на неї і стільниця з цим справляється на багато простіше ніж звичайний кухонний стіл. Досить протерти її волого ганчірочкою а після сухої і все наша стільниця готова і далі використовуватися по своєму призначенню.

Тому при виборі сучасної стільниці потрібно виходити не тільки з зовнішнього вигляду і її дизайну хоча це так само важливо, але і з її функціональності. Найчастіше сучасні стільниці виготовляються з наступних матеріалів:

Кам'яна стільниця виготовлена з натурального каменю. Міцна але і при цьому важка до її недоліків слід віднести те що на неї не можна ставити гарячий посуд. Для приготування стільниць використовують і ДСП. Основна перевага доступна ціна, надійність і різноманітність колірної гами. Стільниці з дерева - дорогий і складний продукт використовується найчастіше для оформлення дизайнерських кухонь. Акрилові стільниці міцні і функціональні. Скляні стільниці - красиві але не здатні витримати щоденну навантаження в зв'язку з чим її слід використовувати на кухні з невеликою щоденної навантаженням. Останнім часом все більш популярними стають ламіновані стільниці. Стільниці з нержавіючої сталі популярні тільки в професійних закладах спеціалізуються на приготуванні їжі, це ресторани і кафе. На звичайній кухні така стільниця навряд чи приживеться.

Так що вибір стільниці це складний і відповідальний процес і в цьому випадку краще всього звернутися до професіоналів своєї справи наприклад в компанію MASTER-GROUP www.zamena-stoleshnicy.ru. Компанія запропонує вам сучасні стільниці з сучасного матеріалу на ваш вибір. І найголовніше все це за доступними для вас цінами.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.