Студійне обладнання: тканинні фони від bomber.com.ua

Навіть супер сучасна фотостудія, що має дороге студійне обладнання не може працювати без фону. Вибір фону в інтернет магазині фото і відео устаткування і аксесуарів до них, bomber.com.ua, дуже великий - і з використовуваних матеріалів і за відтінками. Звичайно, є загальні правила використання фону, але вобщем кожен фотограф може вільно творити й експериментувати з доступними йому фактурами і відтінками. І чи не найбільший простір для фантазії відкриває використання тканинних фонів. Не дарма вони займають друге місце серед фахівців за популярністю.

Тканинні фони, на відміну від своїх головних «конкурентів» - паперових - є багаторазовими і відновлюються шляхом прання або хімічного чищення. Кількість відновлень залежить від якості і вказується виробником. Їх значною перевагою перед папером є багатство відтінків - вони можуть бути не тільки однотонними, але і з різними художніми плямами, малюнками, пейзажами. І ще один плюс - немає вимог до поверхні. Це не повинен бути неодмінно гладкий підлогу, як у випадку з папером, а й диван, шорстка поверхня.
Оскільки у тканини є своя фактура, то і знімки з таким фоном виходять більш природними, натуральними і тому більше підходять для сімейного, художнього фото, робіт в стилі ретро.

Виготовляється тканинний фон з різновиду бавовняної тканини - мусліну різної щільності. Їх конструкція може бути двох типів: з власником, на гнучкому обручі і без всяких власників - просто безшовний (обов'язкова умова) шматок тканини з підгинанням на одній стороні. Конструкція «гнучкий обруч» зручна для виїзної фотозйомки і для роботи з портретами, оскільки не морщить, швидко готується до роботи, достатньо розгорнути і можна користуватися - чи то на цвях повісити, то чи до стіни притулити, або просто до спинки стільця. Випускаються в двох основних стандартах. Розмір до трьох метрів для роботи в форматі «без ніг», і розмір від п'яти до семи метрів - для зйомки в форматі «ногами».

Що стосується забарвлень, то вони у всіх видів конструкцій бувають трьох типів: однотонний, плямистий, художній.Особливою популярністю користуються плямисті забарвлення: їх весела забарвлення і абстрактний малюнок в більшості виключає можливість злиття з моделлю. У деяких випадках незамінними є художні фони, а саме дитяча, весільна та пейзажна.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.