Сонячні колектори

Сонячні колекториСонячні колектори служать для перетворення сонячної енергії в тепло та його передачу до певного теплоносія (наприклад, воді, повітрю). Сонячні колектори є одними з пристроїв альтернативних джерел енергії. Так сонячне тепло можна використовувати для нагріву гарячої води, роботи системи опалювання або підігріву води в басейні.

Використання сонячного тепла

Серцем сонячного колектора є абсорбер, який найчастіше являє собою велику кількость тоненьких смуг виконаних з металу. А сам теплоносій постачається спеціальними трубками безпосередньо до металевих смуг.

Де купити

Купити сонячні колектори Ви можете хоч зараз, наприклад, тут: https://sunbeam.dp.ua/g4129157-solnechnye-kollektory/. На сайті за посиланням безкоштовно підготують для Вас індивідуальний розрахунок обладнання для сонячної станції необхідного типу і бажаної потужності.

Забезпечення гарячого водопостачання та обігрів будинків

Сонячні колектори, або так звані геліосистеми, знайшли своє застосування в забезпеченні гарячим водопостачанням і обігрівом будинків, приміщень. Це відбувається завдяки нагріванню рідини (теплоносія) видимим сонячним світлом і ближнім інфрачервоним випромінюванням. Теплоносій, нагріваючись, передає теплову енергію в бак-акумулятор, який накопичує гарячу воду для подальшого споживання.

Типи сонячних колекторів

Існує кілька типів сонячних колекторів, а саме вакуумні і плоскі. Вакуумні сонячні колектори складаються з об'єднаних вакуумних теплових трубок і найбільш ефективні в холодну пору року. У плоских сонячних колекторах велика площа для поглинання сонячної енергії , вони ефективно використовують більшу частину сонячної енергії в теплу пору року.

Скільки енергії постачає колектор?

ККД колектора являє собою співвідношення корисної термічної енергії і одержуваної сонячної. Крім теплових втрат зустрічаються оптичні втрати. Коефіцієнт перетворення або оптичний ККД показують, який відсоток сонячного випромінювання потрапляє через прозоре покриття на колектор і приймається абсорбером.

Теплові втрати показує фактор теплових втрат. Він показує втрату енергії у ватах на квадратний метр площі сонячного колектора і різницю температур між абсорбером і навколишнім середовищем. Чим більше різниця температур, тим більше теплові втрати. У певний момент теплові втрати дорівнюють обсягу виробленої колектором енергії, таким чином, енергія для сонячного циклу перестає надходити.

Якісний колектор володіє хорошим коефіцієнтом перетворення і низьким фактором втрат!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.