Слідчий комітет перевіряє порушення Навальним підписки про невиїзд

Слідчі Центрального апарату СК перевіряють інформацію про порушення Олексієм Навальним режиму підписки про невиїзд. У разі, якщо інформація підтвердиться, слідство може звернутися до суду з проханням про посилення запобіжного заходу для колишнього кандидата в мери Москви.

Нагадаємо, раніше телеканал опублікував відеозапис, на кадрах якої видно, як співробітники ДІБДР зупиняють для перевірки документів автомобіль, в якому Олексій Навальний покинув межі столиці.

Нагадаємо, колишній кандидат в мери Москви знаходиться під підпискою про невиїзд у кримінальній справі про шахрайство відносно компанії Ів Роше-схід.

Машину, в якій знаходився Навальний, зупинили співробітники ДІБДР незадовго до Нового року, 19 грудня, в Одинцовском районі Підмосков'я.

У салоні рендж-ровера окрім Олексія знаходилися ще дві людини. Співробітник поліції звернув увагу, що не водій, ні пасажири не були пристебнуті ременями безпеки.

При цьому Олексій Навальний, який був на задньому сидінні, на прохання пред'явити документи розвів руками - мовляв, при собі у нього не було ніяких посвідчень.

Нехотя, після довгої суперечки, пасажир представився - Навальний Олексій Анатолійович.

- Ви, як процесуально-самостійних осіб, можете відпустити мене після усного попередження, пропоную вам це і зробити. Прошу вас, - намагався переконати інспекторів Навальний.

Відмова з боку Навального пред'явити документи цілком зрозумілий: згідно з умовами підписки про невиїзд йому заборонено покидати межі Москви без попереднього повідомлення слідчого. Проте необхідна процедура проведена не була.

- Пересування пана Навального обмежені територією Москви. Він може покинути межі міста, заздалегідь повідомивши про це слідчого і отримавши його на цей дозвіл, - прокоментував представник прес-служби СК Росії. - Ніяких звернень від фігуранта справи за останній час до нас не поступало.

Представники Олексія Навального на питання стосовно порушення умов підписки про невиїзд відповідати відмовилися.

Нагадаємо, Олексій Навальний вже має одну судимість: за так звану справу Кировлеса, пов'язану з розкраданням майна кіровського підприємства на 16 млн рублів, Олексій Навальний отримав 5 років укладення умовно. Нині відносно екс-кандидата в мери Москви розслідуються інші кримінальні справи, зокрема, про шахрайські розкрадання засобів різних компаній через створену їм і його братом фірму Головне підписне агентство.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.