Скорпіони — дуже цікаве істота

Скорпіони - це павукоподібні істоти пісочного кольору, які живуть в пустелях і посушливих районах.

Зовнішній вигляд у нього: клешні як у рака, вісім ніжок і хвостик, на кінці якого знаходиться отруйне жало. Це хижа тварина. Скорпіони харчуються павуками, різними комахами, багатоніжками. Дуже цікаво те, що скорпіони можуть голодувати роками. З'ївши одну мушку, вони можуть більше не їсти протягом місяців. Вони їдять тільки живу їжу, вважаю за краще їсти в одиночці, не ділитися зі своїми родичами. Так само скорпіони, ніколи не п'ють. Вологу, яка їм потрібна вони беруть з їжі. Коли скорпіони відчувають небезпеку, вони жалять свої жалом і впорскують отруту. Дрібні види не є небезпечними для людини. А ось скорпіони побільше, своєю отрутою можуть навіть призвести до загибелі людини.

Парування скорпіонів, їх весільний ритуал дуже цікавий. Вони чіпляються один одному за ніжки і кружляють ніби в танці.При цьому всьому здається, що іноді самець цілує самку.

Скорпіони - нічні тварини, вони активні вночі і сплять днем. У скорпіона можуть бути близько п'яти пар очей, хоча бачать вони дуже погано. Зате в них дуже добре розроблено чарівність. Вони можуть відчути муху, яка села в декількох метрах від них. Завдяки ворсинкам, які розташовані у них на ніжках (як і у павуків), вони дуже точно можуть визначити місця розташування своєї майбутньої жертви. Скорпіон блискавично кидається на жертву, встромляє своє отруйне жало і впорскує отруту.

Верх панцира скорпіона, покритий плівкою речовини, яке світитися при попаданні ультрафіолету. Скорпіони ведуть одиночний спосіб життя. Дуже часто скорпіони їдять не тільки різних комах, але і поїдають самі себе. Це часто зустрічається після спарювання, коли самка з'їдає самця. Цьому є кілька причин. Перша, самка сприймає самця як небезпека, друге - самці може не вистачати живильних речовин для виношування потомства. Вчені вважаю ці акти канібалізму серед скорпіонів головною причиною того, що вони ще досі не заповнили більшість планети, так як це дуже витривалі істоти, які здатні вижити навіть в найагресивніших і складних умовах.

Отрута скорпіона є смертельним для більшості маленьких тварин. У людини укус цієї комахи може викликати почервоніння ранки, свербіж, біль, алергію. Але від укусу рідкісних видів скорпіонів, людина теж може померти. У світі, щорічно від укусів скорпіонів вмирає приблизно тисяча людей (більшість дітей).

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.