Симоненко переконаний, що влада боїться референдуму про вступ в МС

Лідер української Комуністичної партії Петро Симоненко вважає, що влада злякалася можливості проведення референдуму про приєднання України до Митного союзу, який запропонували комуністи.

Нагадаємо, 2 вересня Окружний адмінсуд Києва заборонив КПУ організовувати і проводити збори громадян по проведенню всеукраїнського референдуму відносно вступу в Митний союз. Проте 8 вересня збори все ж відбулися, де було прийнято рішення про ініціацію плебісциту за народною ініціативою. Лідер КПУ Петро Симоненко стверджує, що суд не забороняв комуністам проводити збори громадян з питання ініціації референдуму по вступу України в Митний союз. Як пояснив член ЦВК Юрій Донченко, суд заборонив ЦВК направляти на збори свого представника, при цьому про проведення зборів громадян суд промовчав.

У свою чергу Симоненко заявив, що те рішення суду говорить тільки про те, що влада реально злякалася проведення референдуму про вступ в МС. Тому що за цим референдумом стоїть інше - повертається народу право на вибір. При цьому, говорить лідер комуністів, влада вважає за краще діяти руками так званої опозиції.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.