Сильні дощі викликали повінь в Одеській області

Впродовж минулої доби, з п'ятниці, 13 вересня, в Арцизском і Тарутинском районах Одеської області випало більше 200-300 міліметрів опадів. Пересихаючі річки Когильник і Анчорак вийшли з берегів. У 5 кілометрах від села Червоне прорвало греблю. Залізниця між Арцизои і Березино зруйнована в трьох місцях. Ранком 14 вересня вода почала спадати, але 308 житлових будинків залишаються підтопленими. Дощі в регіоні тривають, на випадок погіршення обстановки рятувальниками сформований резерв.

Із-за розгулу стихії загинули дві людини: чоловік, що їхав в Арцизе на коні, разом з твариною загинув від кулевидної блискавки, а 71-річна мешканка Нових Троян потонула, впавши у воду. За інформацією прес-служби ГСЧС, зроблена евакуація і тимчасове відселення 551 людини з шести населених пунктів постраждалих районів. З підтоплених житлових будинків підрозділу ГСЧС відкачали близько 14 тисяч кубометрів води.

До операції по ліквідації наслідків стихійного лиха залучені 250 чоловік, 60 одиниць техніки, а також 20 мотопомп. Оскільки говорити про повне припинення негоди ще рано, підрозділи ГСЧС сформували резерв, який може бути задіяний в проведенні аварійно-рятувальних робіт у разі погіршення погодної ситуації.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.