Шкільний фартух і наскільки він актуальний в сучасній шкільній формі?

Шкільний фартух і наскільки він актуальний в сучасній шкільній формі?

Шкільний фартух являє собою один з найважливіших атрибутів у дівчаток в шкільній формі . Погодьтеся, практично неможливо уявити школярку радянських часів у формі, але при цьому без фартуха. Так-так, порівняно недавно якраз фартух вважався невід'ємним аксесуаром нарівні з сукнею. Що ж, у наші часи ситуація змінилася, адже як мінімум шкільні фартухи зустрічаються не так часто.

Коли треба вдягати шкільний фартух?

Наприклад, цей елемент шкільного жіночого одягу можна бачити на останньому дзвонику, коли учениці вбираються в сукні й власне фартух білого кольору. Або згадайте день знань, коли всі такі красиві й ошатні, зокрема дівчинки зазвичай надягають шкільні фартухи. Як би там не було багато навчальних закладів донині розглядають варіант шкільної форми у вигляді сукні і фартуха як основний, так як з боку це виглядає дійсно чудово.

Шкільний фартух і наскільки він актуальний в сучасній шкільній формі?

В інших закладах, як вже було сказано вище, сукні та фартухи надягають лише на урочисті події, будь то 1-е вересня, останній дзвінок, свято в школі й так далі. І ще є один нюанс, у всякому разі він діяв в радянські часи. Для урочистих заходів школяркам треба було вдягати білий фартух, а в будні дні носили чорний. Виявляється, сучасні дизайнери намагаються повернути в моду фартухи, адже з їх допомогою шкільне плаття відразу ж змінюється й виглядає більш бездоганно. Якщо ви не можете знайти готовий шкільний фартух де-небудь в магазині, то завжди є можливість замовити його, знявши попередні мірки з дитини.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


One thought on “Шкільний фартух і наскільки він актуальний в сучасній шкільній формі?

  1. Я завжди вважала, що шкільна форма повинна знову повернутися у наші школи. Адже у будь-якій професії існує певний дрес-код. Так чому у школі його не повинно бути? Діти у формі виглядають більш зібрано та гарно. А шкільний фартух у дівчаток чудове доповнення до сукні. З ним будь-яке плаття виглядає більш нарядним.