Щоб пом’якшити умови Тимошенко, вона повинна працювати, — ГПтСУ

Комісія Качановской виправної колонії одноголосно прийняла рішення відмовити в задоволенні заяви екс-прем'єра Юлії Тимошенко, в якому вона просила пом'якшити умови відбування покарання.

Засідання комісії, в якому взяли участь Тимошенко і її адвокати, тривало близько півтора годин. В ході розгляду прохання Тимошенко був взятий до уваги той факт, що екс-прем'єр з травня 2012 року по теперішній час знаходиться в медичній установі. В умовах колонії за весь час відбуття покарання Тимошенко знаходилася лише 3 місяці. Українське законодавство передбачає можливість перекладу в ділянку соціальної реабілітації тільки працюючих засуджених, проте Тимошенко ще в 2012 році написала заяву про те, що відмовляється виконувати умови режиму, і не працюватиме в колонії. При цьому засуджена просила визнати, що вона працює на офіційній посаді голови Батьківщини.

У результаті комісія одноголосно прийняла рішення відмовити Юлії Тимошенко в перекладі у відділення соціальної реабілітації, заявили представники прес-служби Державної пенітенціарної служби України.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.