Що потрібно знати про підтримку свого сайту?

На сьогоднішній день все більше людей прагне заробити в Інтернеті. Одним із способів є заробіток на власному web-сайті. Але не всі вміють створювати якісні сайти, тому звертаються за допомогою до web-розробникам.

Отже, сайт створений і, здавалося б, він відразу буде приносити стабільний дохід, але не тут-то було. Для успішного функціонування сайт вимагає постійної підтримки та оновлення. У даній статті ми якраз і розберемо види підтримки, а також для чого вид підтримки використовується.

  • Абонентська підтримка. підтримка сайту на постійній основі. Роботи виконуються по черзі або паралельно в терміни, зафіксовані в договорі.
  • Інформаційна підтримка. Інформація на сайті завжди повинна бути актуальною на даний час. Якщо Ваша контактна інформація змінилася (ви переїхали в інший офіс, змінили поштову адресу і т.д.) - необхідно відразу оновити цю інформацію і на сайті, щоб не втратити клієнтів, які будуть намагатися знайти Вас за колишніми контактам. Візуальна інформація (банери, фотографії) і текстова інформація (новини на сайті) повинні також бути актуальними.
  • Технічна підтримка. Розробка сайту - справа нелегка. Під час створення сайту доводиться виконувати різні завдання. Готовий сайт не стає легше в технічному плані - все так само можуть виникати різноманітні неполадки, які необхідно відразу ж усувати. Неробочий web-сайт відштовхне клієнтів.
  • Плановий редизайн сайту. Дизайн - дуже важлива складова сайту. Але мода в wеb-дизайні також стрімко змінюється як і в будь-який інший сфері. Тому, періодично, необхідно оновлювати дизайн сайту, додаючи в нього щось нове і прибираючи то, що вже вийшло з моди.
  • Оптимізація зручності користування сайту. Тут все просто - клієнти, як би вони не були прив'язані до Вас, відмовляться від Ваших послуг, якщо ці послуги буде важко замовити. Сайт повинен пропонувати якомога менше кроків для того, щоб користувач замовив будь-яку послугу. Крім того, при появі нових послуг або зміни параметрів продажу (наприклад, спосіб оплати), необхідно це реалізовувати так, щоб клієнту було максимально просто цим скористатися.

Сайт - обличчя Вашої компанії, не піклуючись про нього Ви ризикуєте втратити клієнтів, а отже і дохід.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.