Сенегал зажадав з власника Олега Найденова штраф в $3 мільйона

Сенегал вимагає з компанії-власника російського траулера Олег Найденов штраф у розмірі $3 мільйонів. Про це сьогодні повідомили в Росриболовстве.

Представник відомства відмітив, що сплата цього штрафу буде визнанням провини російських моряків, яких підозрюють в незаконному промислі риби. На це мурманська компанія Фенікс йти не збирається. Керівництво компанії вже готує позов в Міжнародний трибунал по морському праву в Гамбурзі.

Зараз судно забезпечене усім необхідним. Виникла раніше проблема з нестачею питної води усунена. Російські моряки, включаючи капітана Вадима Манторова, почувають себе добре. На траулері є інтернет-зв'язок, так що усі вони можуть спілкуватися зі своїми сім'ями.

Звільненням Олега Найденова займаються російські дипломати і представники Росриболовства. Напередодні вони зустрілися з главою МЗС Сенегалу.

За словами представників Сенегалу, затримання судна пов'язане з порушенні правил лову у винятковій економічній зоні країни. У Росриболовстве стверджують, що достовірних доказів цього факту немає.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.