Що таке штучне запліднення?

Процес штучного запліднення по суті своїй ідентичний звичайним етапам зачаття, тому не бійтеся слова «штучний». Детальніше про процес штучного заплідення ви можете дізнатися на сайті http://ivfclinic.com.ua/chto-takoe-iskusstvennoe-oplodotvorenie---. При проведенні ЕКО береться яйцеклітина майбутньої матері і сперматозоїд батька, які поміщаються в спеціально створені умови. Їх «злиття» відбувається в пробірці, після чого деякий час спостерігають, щоб переконатися, що яйцеклітина запліднена, і ембріон почав розвиватися. Потім ембріон поміщають в порожнину матки жінки, після чого вона виношує свою дитину як всі інші матері.

Що таке штучне запліднення?

Показання до проведення штучного запліднення:

  • Непрохідність маткових труб (не усунути шляхом хірургічного лікування);
  • Відсутність маткових труб (наприклад, після позаматкової вагітності);
  • Чоловічий фактор. Навіть при виражених порушеннях сперматогенезу, в разі, якщо є поодинокі живі сперматозоїди - ЕКО - єдиний метод досягнення вагітності;
  • Віковий фактор;
  • Ановуляція (яка не усувається медикаментозно);
  • Ендометріоз (при неефективному його лікуванні та важких формах).

Перш ніж пройти через процедуру штучного запліднення, вам буде потрібно пройти через кілька етапів.

Ретельне обстеження обох членів подружжя

Навіть якщо вам виставили діагноз безпліддя, лікарі клініки ще раз вас обстежують, щоб оцінити не тільки стан репродуктивної системи, але і виключити інші захворювання, які можуть вплинути на перебіг вагітності.

Стимуляція овуляції

Щоб збільшити шанси завагітніти, потрібно дозрівання не однієї яйцеклітини, як це відбувається зазвичай, а декількох. Для цього з другого дня циклу жінка приймає стимулюючі препарати, які пропише їй гінеколог. Дозрівання яйцеклітин буде проходити під наглядом лікаря (за допомогою УЗД ).

Отримання яйцеклітини

Безпосередньо етап ЕКОзростання ембріонів - триває 3-5 днів. Перенесення ембріонів в матку жінки.
Залежно від індивідуальних особливостей, лікар призначить вам певні препарати, які допоможуть ембріону «закріпитися» в матці. Тривалість прийому препаратів варіює від декількох тижнів до місяців. Через 2 тижні після перенесення ембріона, пацієнтка здає аналіз крові для визначення вагітності.
З цього моменту ваша задача - бути щасливою вагітною жінкою, регулярно спостерігатися у гінеколога і чекати зустрічі зі своїм улюбленим малюком.

Джерело: http://ivfclinic.com.ua/

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.