Сауна для схуднення

Вплив сауни і лазні для схуднення на організм відбувається за одним принципом. З єдиною відмінністю: суха сауна передбачає температуру нагрівання до 100 градусів (15% вологість дозволяє це робити без шкоди для здоров'я парильників), а лазня - максимум до 60 градусів при вологості 80%. Звідси випливає рекомендований час перебування в парильні - 15 хвилин в сауні, 10 хвилин в лазні.

Як ми вже відзначили, відразу після відвідування сауни людина втрачає у вазі. Втрачає на деякий час, так як варто тільки поповнити запас рідини в організмі (випити чаю, мінералки або морсу) - вага повертається в свої вихідні позиції. Тоді, запитаєте ви, який сенс в сауні? А ми вам відповімо: сауна для схуднення впливає, перш за все, на загальне очищення організму.

Людина заходить в парилку і його організм відразу ж починає реагувати на підвищення навколишньої температури і включає механізм інтенсивного потовиділення - чим вище температура, тим воно активніше.

Разом з потом з організму виходять токсини і шлаки, які заважають його правильному функціонуванню. Шкіра звільняється від ороговілих частинок, починає дихати, стає еластичною і гладкою, зникають набряки, спровоковані застійними явищами в клітинах.

Кров насичується киснем, швидше циркулює, покращується робота всіх органів, нормалізується метаболізм, і здоровий, очищений організм швидше позбавляється від надлишків жиру. Значить, наша задача при відвідуванні сауни для схуднення - як слід пропотіти, це буде хорошим поштовхом для того, щоб запустити процес спалювання «ненависного» жиру.

Сауна для схуднення - правила відвідування

Щоб запобігти закупорку і запалення шкірних пір, перед відвідуванням сауни або лазні для схуднення потрібно обов'язково обполоснутися під душем. Під впливом високих температур пори розкриваються і починають не тільки «віддавати» токсини, а й інтенсивно вбирати все, що знаходиться на поверхні шкіри. Тому і рекомендується перед парної змити з себе всю «бруд» і обмазати тіло медом або живильним маслом - що містяться в них корисні речовини проникнуть в вашу шкіру і зроблять її бархатистою і зволоженою.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.