Росія закрила пункт пропуску Гуково із-за стрільби з боку України

Попри те, що мирний план Порошенка набув чинності, впродовж суботи на території України продовжилися військові дії. Про це повідомив замгубернатора Ростовської області Сергій Бондарев. Впродовж дня йшов бій, і потік біженців, що прибувають в Ростовську область, дещо скоротився, - сказав він. За минулу добу в область в'їхали більше шести тисяч українців.

Тим часом в області закрили міжнародний автомобільний пункт пропуску Гуково. Це було зроблено із-за стрільби з боку України. Інші пункти пропуску такі як, Куйбишево і Новошахтинськ, які раніше були закриті, відновили свою роботу, відмітив представник погрануправления ФСБ РФ по області Василь Малаев, передає РІА Новини.

Що між тим проголосили за підсумками референдумів 11 травня незалежність Луганська і Донецька народні республіки приступили до формування органів влади і силових структур. У Москві спецоперацію київської влади, яка вже привела до численних жертв з обох боків, назвали каральною і закликали українську сторону негайно її припинити.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.