Російського митника, що Потрапив під обстріл, доставлять в Ростов-на-Дону

Стан російського митника, що потрапив під обстріл на пункті пропуску Новошахтинськ на території Ростовської області, лікарі оцінюють як задовільне. Про це повідомила головний державний митний інспектор відділення по зв'язках з громадськістю Південного митного управління Ольга Шамраева. Митникові надали медичну допомогу. Нині він готується до транспортування в одну з медичних установ Ростова-на-Дону, - додала вона.

У свою чергу офіційний представник СКР Росію Володимир Маркин повідомив, що по цьому факту порушена кримінальна справа. А в Кремлі чекають пояснень і вибачень у зв'язку з атакою на російську територію і пораненням митника, передає Інтерфакс.

ЧП сталося в районі українського КПП Должанский. Постраждав російський митник - він отримав осколкові поранення в голову. Частково зруйновані декілька будівель, інженерні споруди і комунікації. Боестолкновение почалося 20 червня в 18:40 за московським часом. За попередніми даними, українські силовики вели вогонь по пункту пограничного пропуску, де впродовж вже двох тижнів знаходяться ополченці. Він перейшов під їх контроль 5 червня.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.