Росавиация попередила аеропорти про терориста з бомбою в тюбику

У розпорядженні опинився документ, підписаний керівником Росавиации Росії Олександром Нерадько, з оперативною інформацією про те, що терористи найближчим часом планують вчинити вибух на борту літака. Саме з цим пов'язано посилення правил провезення рідин на авіарейсах.

Правоохоронні органи мають в розпорядженні інформацію, отриману із компетентних джерел, про те, що теракт планується в період з 7 січня по 21 березня. За наявними даними, терористи планують пронести саморобний вибуховий пристрій на борт в ручній поклажі, замаскувавши його під тюбик із засобом особистої гігієни або косметику.

У зв'язку з цим Росавиация заборонила пасажирам проносити рідини в літак, особливо місткістю менше 100 мл. Ця заборона діятиме в усіх аеропортах країни.

Одночасно з цим Мінтранс доручив співробітникам транспортної безпеки вжити посилені заходи безпеки під час проходження пасажирами передполітного догляду і перевірки ручної поклажі.

Пасажирам заборонять брати на борт контейнери, тюбики і інші місткості для зберігання засобів особистої гігієни, а також косметичних препаратів, медикаментів і засобів, використовуваних в художній діяльності(фарби, гуаш і так далі).

У листі керівник Росавиации вимагає доповісти про виконання вимог до шести годин вечора(мск) 6 січня.

При гострій необхідності провезення таких засобів після перевірки їх за допомогою технічних засобів догляду і невиявлення вибухових речовин співробітники аеропорту, проте, зобов'язані вимагати здачі їх у багаж.

Раніше повідомлялося, що медичні препарати все ж можна буде узяти з собою в літак при гострій необхідності. Наприклад, в столичному аеропорту Внуково повідомили, що для того, щоб пронести життєво важливі для пасажира лікарські препарати на борт, досить буде довідки від лікаря. До нової заборони в літак можна було брати рідини об'ємом до 100 миллилитров і дитяче харчування.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.