Роббі Вільямс розповів про новий альбом і «познайомився» з гречкою

Співак все-таки приїде в Росію: сьогодні він оголосив маршрут свого турне на наступний рік.

Співак Роббі Вільямс все-таки приїде в Росію. Сьогодні він оголосив маршрут свого турне на наступний рік. Окремими пунктами в ньому значаться Москва і Санкт-Петербург. У програмі головні хіти і, зрозуміло, остання скандальна пісня "Party like russian" - про розваги олігархів. Співак навіть переживає, що через цю композиції його можуть не пустити в Росію, про що сьогодні і розповів нашому кореспонденту Ганні Єлісєєвої, а вона в свою чергу відкрила йому секрет гречки.

Роббі Вільямс сьогодні зібрав повний зал, але в цей раз - не для того, щоб виступити на сцені. Співак розповів журналістам про свій новий альбом, вже 11-м за рахунком. Він називається Heavy Entertainment Show. Найпопулярніша пісня вже зараз - "Радій як російський".

Роббі вразив, без перебільшення, весь світ, змішавши в кліпі на цю пісню божевільний коктейль з музики Прокоф'єва, російського балету, еротики і гречки.

Сьогодні на прес-конференції ми передали артисту пакет тієї самої гречки з відео. І натякнули - це не делікатес для олігархів, а звичайна каша. Артиста найбільше цікавило, як вона позначається на вазі. Ще в 15 років під час виступів в складі групи Take that йому сказали, що він повний, і з тих пір Роббі Вільямс не їсть солодке і майже не вживає вуглеводи.

На питання, чи приїде Роббі в Росію, він відповів: обов'язково.

"Я приїду і в Петербург, і в Москву. Петербург - це як Манчестер, Москва - як Лондон. Ось бачите, а ходили чутки, що мені заборонять в'їзд до Росії. І ось ви тут, значить, мене чекають в Росії", - сказав музикант.

Сьогодні ж увечері Роббі отримає престижну нагороду "Британська ікона", яку до нього вручали тільки Елтону Джону і Девіду Боуї.

"Нагорода супер, я багато разів був на цій церемонії, але нічого не пам'ятаю, тому що кожен раз був під травичкою або алкоголем", - повідомив Вільямс.

Боротьба артиста з алкогольною та наркотичною залежністю - відомий факт, про який тепер він говорить легко. Все це позаду, але Роббі продовжує епатувати публіку. Зовсім недавно він сфотографувався оголеним на обкладинку журналу для геїв.

А ще за наполяганням дружини запросив чаклуна, щоб очистити від злих духів свій новий лондонський будинок за 17 мільйонів фунтів.

"Цим дружина займалася, сам я не бачив ніяких привидів, але прийшла людина, щось таке зробив, потім дружина каже:" Дорогий, була негативна енергія, але тепер все добре ", - розповідає артист.

Роббі Вільямс присвятив дружині одну з пісень нового альбому. Її назва не можна вимовляти в ефірі, але в ній артист звертається до Чарлі, дворічному синові пари. Своєрідний гумор - суцільна нецензурна лексика про хлопчика, у якого вся родина - божевільні.

Весь новий альбом пронизаний агресивної енергією боксу, який артист пробиває екрани і запалює зали. На підготовку до російських концертам часу у нього багато - вони відбудуться в наступному році.

Отже, Роббі Вільямс все-таки приїде в Росію і покаже всім нам шоу у важкій вазі. Його концерти пройдуть в Санкт-Петербурзі і Москві.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.