Різновиди підлогового плінтуса

Приміщення з оновленим підлогових і настенним покриттям все одно буде виглядати незакінчений. Вся справа в невеликих нюансах, за допомогою яких інтер'єр збирається в одне ціле. Одним з таких доповнень є підлоговий плінтус, що з'єднує собою поверхні. На сьогоднішній день різноманітність цих декоративних елементів настільки велике, що зробити вибір стає досить складно. Перед тим як остаточно визначитися варто дізнатися про різновиди. Дерев'яні. Такі вироби екологічно чисті, адже їх виробляють з масиву натурального дерева. Однак цей матеріал не терпить підвищеної вологості, а також різкого перепаду температури. Тому встановлювати дерев'яні можна лише в приміщеннях з сприятливим мікрокліматом.Залежно від породи дерева зростає і ціна. Так, більш доступними є з сосни або липи, а найдорожчими - з дуба і червоного дерева. Планується з пробки. Вироби з пробки гармонійно виглядають з ідентичним покриттям підлоги.

Довжина плінтуса може бути до 2400 мм, а висота до 60 мм. Шпонирований. В основу цих конструкцій входить деревина сосни, зверху якої укладається більш дорогий матеріал. Планується проводиться різних відтінків і з різноманітними текстурами. Шпоновані вироби за своїми характеристиками схожі з дерев'яними, тому умови експлуатації у них однакові.Планується з МДФ. Конструкції з МДФ є більш доступними, оскільки виготовляються з волокон деревини і сполучних компонентів. Фіксуються такі за допомогою рідких цвяхів, при цьому стики ховаються спеціальними пластиковими деталями.

Вироби нестійкі до механічного впливу, тому вимагають більш дбайливого звернення до вхідних дверей. Також їх монтаж вимагає додаткових навичок, так як весь необхідно підрізати під 45 градусним кутом. ПВХ. Незважаючи на те, що ПВХ менш міцний, в порівнянні з дерев'яним, він має чимало переваг. Так, вироби з ПВХ не бояться вологи, мають широкий асортимент забарвлень і коштують відносно недорого. Більшість моделей ПВХ оснащені каналом, під яким ховається проводка, а також гумовими краями, що допомагають поліпшити зчеплення з підлогою. Вибирати плінтуса слід з особливою відповідальністю, адже саме від них залежить зовнішній вигляд приміщення. Головне, при виборі пам'ятати, що повинні максимально поєднуватися з іншими оздоблювальними матеріалами.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.