Рекомендації при замовленні ритуальних послуг

Пам'ятка для організаторів похорон

Організація похорону завжди пов'язана з подвійним стресом: горе втрати і необхідність негайних дій можуть розхитати навіть сталеві нерви. В таких умовах розгублені родичі нерідко стають мішенню для шахрайства.
Якщо ви зіткнулися з необхідністю організовувати похорон, наші рекомендації допоможуть вам гідно проводити покійного в останній путь і уникнути підступів зловмисників.

Рекомендації при замовленні ритуальних послуг

Основний принцип

Перша і найважливіша рекомендація - не поспішайте при виборі похоронної служби і ритуального агента. Незважаючи на те, що похорон, як правило, організовуються в триденний термін, вам вистачить кількох годин, щоб трохи заспокоїтися і зібратися з думками. Поспішні рішення часто закінчуються ще більшим стресом і значною втратою грошей.

Необхідно знати, що ніхто не може нав'язати вам ритуальні послуги. Будьте готові до того, що вже в першу годину після смерті родича вас будуть брати в облогу непрохані ритуальні агенти. Нерідкі випадки, коли співробітники «швидкої допомоги» і поліції також приводять із собою ритуальних агентів. Ці люди добре знають, що можуть скористатися стресовою ситуацією і вашою некомпетентністю. Ви не зобов'язані погоджуватися на подібні провокації. Не соромтеся відмовляти незваним гостям. Майте на увазі, що якщо до вас з'явилися ритуальні агенти, яких ви не викликали, це означає, що інформація про смерть вашого родича отримана нелегально.
Дійте самостійно. Якщо ви проживаєте у Хмельницькому то радимо звертатися сюди: ритуальные услуги. Надійна співпраця з ритуальною службою починається з вашого самостійного дзвінка в цю службу. Сумлінні похоронні підприємства дізнаються про те, що трапилося нещастя тільки після вашого дзвінка, а сумлінні ритуальні агенти приїжджають до вас тільки після того, як ви самі їх викликали.
Зацікавлені у вигоді особи можуть представлятися «соцзабезом», «державної ритуальної компанією», «суспільством соціального захисту» та іншими іменами, віддалено схожими на назви державних установ. Необхідно знати, що ву нас не існує єдиних ритуальних служб і централізованих похоронних будинків, а «соцзабез» та інші подібні держустанови не мають права займатися комерційною діяльністю.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.