Райська насолода — сон на шовкових подушках!

Шовкові подушки зручні, практичні, естетичні. Вони досить пружні, щоб тримати форму і забезпечити комфорт відпочиваючому під час сну. Матеріал не викликає алергії, відрізняється приємною на дотик фактурою, а також неймовірної зносостійкість - така подушка прослужить вам довгі роки!

Сама подушка виглядає просто чудово - тканина радує око і горнеться до тіла. Однак все це в повній мірі справедливо тільки для виробів з натурального шовку. Саме такі шовкові подушки в Казані ви можете придбати в інтернет-магазині Kazan-Postel. До ваших послуг зручний каталог - kazan-postel.ru/podushki/silk/ - з десятками пропозицій і спрощує пошук сортуванням за розмірами, виробникові, формі, ціною або популярності.

Переваги шовкових подушок
Покупці шовкових подушок все як один стверджують про наступні переваги цих чудових виробів. Перш за все, це чудовий зовнішній вигляд - тканина блищить і переливається різними кольорами, манить своєю загадковою фактурою. Сама подушка зберігає ідеальну форму і швидко відновлює її після впливу. В процесі експлуатації робиться приємне відкриття - скільки подушки не скручуй, наповнювач не буде збиватися в купу, ущільнюватися або скочуватися. Також користувачі відразу відзначають відсутність запаху у подушки з шовку.

Однак справжню насолоду власники шовкових подушок отримують під час сну. Подушки шовку відрізняються вдалим поєднанням пружності і м'якості. Пружні, вони проминаются настільки, щоб забезпечити комфортний сон відпочиваючому, позбавити його від головних болів, шиї, спині, завдяки правильному положенню. Також вдається виявити, що шовкові подушки мають чудову гигроскопичністю. Завдяки швидкій абсорбції вологи підтримується оптимальний температурний режим, і голова сплячого не потіє надмірно. Варто також відзначити, що вам доступні шовкові ковдри в інтернет-магазині Kazan-Postel.ru за прийнятними цінами.

Алергіки, в свою чергу, гідно оцінюють гіпоалергенні властивості шовкових подушок. Дійсно, шовк - один з небагатьох натуральних матеріалів, в волокнах якого не живуть кліщі, не розмножуються бактерії, не розвивається цвіль. При цьому і сам матеріал не викликає алергічних реакцій!

Недоліки шовкових подушок
За якість доводиться платити. Єдиний недолік шовкових подушок - це їх висока вартість (від 3-х тисяч рублів), яка безпосередньо пов'язана з класом використовуваного шовку. Дешевими подушки з натурального шовку бути не можуть через трудомісткість і високу собівартість виробництва матеріалу. Купити дійсно якісні шовкові подушки ви зможете в інтернет-магазині Kazan-Postel.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.