Рада В Майдан підготує проект стратегії розвитку України до 2025 року

Всеукраїнське об'єднання Майдан приступило до розробки стратегії країни до 2025 року. Документ повинен служити керівництвом для політиків, які надалі прийдуть до влади.

Ми вважаємо, що Майдан і рада Майдану здатні підготувати такий серйозний документ, який визначить долю країни до 2025 року, - повідомив на брифінгу в Штабі національного опору член ради Майдану політолог Ігор Жданов. Крім того, він інформував громадськість, що на засіданні ради прийнято рішення створити обласні центри організації в 20 областях України. Також, як повідомив Жданов, на засіданні ради В Майдан прийнято рішення про пікетування кортежів високопоставлених чиновників, зокрема президентського. Цим ми хочемо довести, що Майдан живий, і не зважати на нього не можна, - сказав політолог.

До всеукраїнського об'єднання Майдан за станом на 31 грудня 2013 року приєдналися більше 32 тисяч чоловік. У грудні 2013 року, виступаючи на Майдані Незалежності, лідер В Свобода Олег Тягнибок заявив про створення загальнонаціональній громадській організації, всеукраїнського об'єднання Майдан, метою якої буде боротьба з діючою владою.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.