Прохання Тимошенко про пом’якшення умов укладення розглянуть впродовж місяця

Керівництво Качановской виправної колонії розгляне заяву екс-прем'єра України Юлії Тимошенко про пом'якшення умов відбування покарання в січні поточного року. Про це повідомили в прес-службі Державної пенітенціарної служби України.

Засідання спостережливої комісії, яка розгляне його, відбудеться в січні, точна дата доки невідома. Адвокат ув'язненого Сергій Власенко вважає, що керівництво колонії планує відповісти їй відмовою. Засуджена до семи років позбавлення волі екс-прем'єр України відбула третина свого покарання і має право на полегшення режиму. Учора, 3 січня, Сергій Власенко заявив, що ще 30 грудня 2013 року екс-прем'єр звернулася до керівництва Качановской колонії з проханням полегшити їй умови відбування покарання. Тимошенко попросила перекласти її на ділянку соціальної реабілітації.

Нагадаємо, екс-прем'єр була засуджена в жовтні 2011 року за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році. З кінця грудня 2011 року вона відбувала термін в Качановской колонії в Харкові. З травня того ж року із-за погіршення стану здоров'я Тимошенко знаходиться на лікуванні в лікарні Укрзализници в Харкові.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.