Протипоказання мезотерапії

Мезотерапія є метод локального впливу на шкіру обличчя за допомогою спеціально підібраних коктейлів, які вводяться під шкіру за допомогою тонких голок. Пацієнти звертаються до цієї процедури з різних причин, серед яких передчасне старіння, втрата шкірою еластичності, поява зморшок, вугрі і рубці. Незважаючи на те, що показань до проведення процедури вистачає, все ж є нюанси, які обмежують її виконання. Це протипоказання, які варто враховувати перед початком лікування.

Першим і абсолютним протипоказанням для проведення мезотерапії є період вагітності.

Це особливо актуально на пізніх термінах вагітності. Також варто брати до уваги індивідуальну чутливість до компонентів коктейлів, адже застосування ін'єкцій може спровокувати розвиток алергічних реакцій на будь-які компоненти: основні і допоміжні.

Особливу увагу варто приділити введенню біологічних компонентів і вітамінів. Алергічні реакції на ці компоненти можуть проявлятися у вигляді кропивниці, набряку Квінке, аж до анафілактичного шоку.

До іншим протипоказань проведення процедур з апаратом мезотерапії відносяться: шкірні захворювання (лишай, псоріаз та інші), хронічна серцево-судинна недостатність, гіпертонічна хвороба ІІІcтепені, жовчокам'яна хвороба, порушення згортання крові (гемофелія), прийом препаратів, які розріджують кров, гарячковий стан, вірусні захворювання, супроводжуються високою температурою, кашлем, нежиттю.

Абсолютно неприпустимим є введення препаратів в області, де є відкриті рани або ушкоджені ділянки шкіри, щоб попередити потрапляння розчину на небезпечну глибину.

Варто відмовитися від лікування, якщо пацієнт приймає препарати, які збільшують чутливість шкіри до ультрафіолету. Як вже зазначалося вище, перед тим як приступати до сеансів мезотерапії варто проконсультуватися з лікарем і з'ясувати, чи немає причин, які б перешкоджали виконанню процедури. Не зайвим буде пройти медичне обстеження, щоб на всі 100% бути впевненим у відсутності протипоказань.

Абсолютно неприпустимо не брати до уваги деякі протипоказання, думаючи, що вони незначні. Така недбалість може спричинити за собою небезпечні наслідки, усунення яких може зайняти тривалий час.

Тому рішення про застосування даного методу вимагає всієї відповідальності і уважне ставлення до всіх показаннями і протипоказаннями до застосування. Процедуру варто виконувати тільки у кваліфікованого фахівця, який має відповідну освіту. Варто звернути увагу на те, чи дотримується лікар санітарних і гігієнічних норм, і в разі якщо немає, варто негайно покинути кабінет. Адже в такому випадку можна придбати нові проблеми, які навряд чи вам потрібні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.