Простий спосіб бритвеною заточування ножів

Всупереч сліпий логіці і поширеному стереотипу, працювати гострим ножем на порядок безпечніше, ніж тупим. Так, заточений ніж вимагає прикладати менший тиск, що не тільки спрощує роботу, дозволяючи зберігати концентрацію і проявляти максимальну акуратність, але і істотно скорочує ризик зісковзування леза.

Для бритвеною заточування ножа можна скористатися послугами спеціалізованих майстерень або придбати спеціальний набір для високоточної та якісної заточки ножів Lansky. Також ви можете купити мисливський ніж вже з ідеальною заточуванням. Засоби заточування ножів цього бренду представлені в широкому різноманітті в інтернет-магазині ножів «Гордий Лось». Якщо ви ще не є власником гарного клинка, обов'язково загляньте в електронний каталог: gordlos.ru/. Тут ви знайдете високоякісні мисливські, туристичні або рибальські ножі з алмазної, булатної, дамаської, інструментальної та інших видів стали.

Сучасні набори - це ваша міні-майстерня із заточування ножів в домашніх умовах. Набори Lansky включають в себе все необхідне для цього процесу: бруски різної зернистості, зажим, направляючі, масло для заточки, гвинти. Всі складові комплекту ергономічно розміщуються в компактному пластиковому футлярі. Lansky - американський виробник, що випускає свою продукцію більш 25 років. Бренд завоював велику популярність по всьому світу, заслуживши довіру мисливців, туристів, рибалок і простих користувачів якістю і продуманістю коштів для заточування ножів. До речі купити ніж з дамаської сталі в інтернет магазині ви можете за прийнятною ціною.

Набори Lansky включають в себе, як зазначалося вище, три бруска для заточування ножів різної зернистості: від великої, що дозволяє створювати потрібний кут вирівнюючого краю, до дрібної, що дозволяє робити клинок бритвенно-гострим .Більше того, бруски виконані в особливій формі, що дозволяє заточувати як традиційні, так і зубчасті клинки. На окрему увагу заслуговує той факт, що всі бруски виконані з різних брусків - стандартного, алмазного і арканзасского. Брусок з стандартного бруска являє собою традиційний абразив на основі оксиду алюмінію. Брусок з алмазного бруска відрізняється якісним напиленням з алмазної крихти, що дає таким брусків не тільки підвищену міцність, але і здатність формувати потрібну кромку будь стали. Бруски з арканзасского бруска відрізняються бездоганними властивостями по частині знімання металу. Їх термін служби практично не обмежений.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.