Прокуратура перевірить сауну, в якій постраждала мама топ-моделі Ірини Шейк

Прокуратура Челябінської області перевірить законність роботи і дотримання правил безпеки в лазні У Стьопи в Еманжелинске, в якій постраждала мама відомої топ-моделі Ірини Шейк.

Нещасний випадок з Ольгою Шайхлисламовой стався в селищі Робочому. У сауні жінка посковзнулася на мокрій підлозі і впала на розжарену піч.

Фото отриманих матір'ю опіків Ірина Шейк опублікувала на своїй сторіночці в соцсети

В результаті інциденту мама моделі отримала сильні опіки спини і правої руки 2-ої і 3-ої міри. З сауни жінку відвезла швидка допомога.

- Там коштують великі два котли, і відстань дуже маленька від них до крамниць. Адміністратор мене завірила, що не з ким нічого поганого тут не траплялося. І як на зло, я посковзнулася і впала прямо спиною на ці котли, - розповіла Ольга Шайхлисламова. - Персонал кинувся мені допомагати: прикладали до опіків лід і посипали содою, потім мене забрала швидка. Лікар зафіксував опіки спини і руки 2-ої і 3-ої міри. Рідна сестра Ірини Шейк - Тетяна заявила, що сауна У Стьопи працює без документів і незаконно. По цьому факту прокуратура Еманжелинска почала перевірку.

- Прокуратурою Еманжелинска було прийнято рішення провести перевірку з'ясувати, чи дійсно сауна в селищі Робочому працює на законних підставах, - прокоментувала помічник прокурора горда Еманжелинска Наталія Крамаренко. - За результатами перевірки будуть прийняті заходи прокурорського реагування.

Рідні супермоделі не збираються вимагати від сауни грошової компенсації, але сестра Ірини Шейк - Тетяна написала заяву на ім'я губернатора Челябінської області з вимогою змусити власників сауни дотримуватися вимог безпеки.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.