Прогресивний метод створення сайту або лікнеп для замовників

Створення успішного сайту часто залежить не від майстерності фахівців, а безпосередньо від замовника. Його вміння поставити чітку мету, скоординувати роботу, не тиснути на людей, продумувати моменти наперед. Якщо ви хочете, щоб ваша робота зі створення сайту йшла злагоджено, читайте наші поради.

А вам точно потрібен сайт? Послуги програмістів, дизайнерів, майстрів, сео-фахівців коштують недешево. Подумайте, може бути, цілком можливо обійтися електронною поштою?

Хочете результату - ставте чіткі цілі. Будь-якому фахівцеві простіше працювати, коли він точно знає, чого ж від нього хоче замовник. Не потрібно боятися завантажувати того ж дизайнера, адже ви найняли його на роботу, а не навпаки. І ще, краще визначитися з уподобаннями заздалегідь, щоб не просити дизайнера «запропонувати свій варіант». Краще бути впевненим в результаті, ніж розчаровуватися невідповідностей і в цьому випадку сергей юрьевич Ломаков готовий допомогти.

Надайте всі інструменти. Оскільки саме робота дизайнера, як правило, дуже складна в переробці, необхідно надати дизайнерові всі засоби успішної реалізації завдання: значки і логотипи, слогани і навіть копірайтерів. Вписати готові елементи в дизайн практично неможливо.

Забезпечуйте свіжою інформацією веб-майстри. Візьміть собі за правило регулярно повідомляти веб-майстру про новини.Ця людина відповідає за працездатність сайту, і щоб вносити зміни оперативно, йому потрібна інформація!

Не довіряйте цим ... студіям. Спілкуйтеся з дизайнером безпосередньо. Виключайте посередників. Оцінюйте портфоліо.Сьогодні, на жаль, не рідкість, коли вчорашні дилетанти клепають сайти і пропонують свої «професійні послуги і багаторічний досвід».

Команда дизайнерів - оптимальний вибір. Професіонали-одинаки - велика рідкість. Саме злагоджено працює команда може зробити все чітко і злагоджено. Практично реалізувати всю графіку для сайту самостійно - досить складно.
Продумайте все наперед. Визначаючи свій бюджет, необхідно подбати не тільки про створення, а й просуванні свого сайту рекламою і контентом. В сучасних умовах без цього просто неможливо, тому не виключайте ці витрати.

Дайте волю фантазії. Викиньте з голови слова на кшталт «це складно», «це неможливо» або їм подібні. Просто скажіть дизайнеру, що ви хочете. Повірте, навіть найсміливіші фантазії здійсненні, якщо тільки сказати про них дизайнеру.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.