Профільований брус

Вибираючи матеріал для будівництва свого будинку, все частіше майбутні власники зупиняються саме на брусі, але профільованого. Таке сировину проводиться з масиву хвойних порід. Під час обробки виконуються сполучні поглиблення - шипи і пази. Завдяки їм і відбувається збірка. Під час виробництва матеріалу не використовується клей або інші речовини, що свідчить про високу екологічності.

Використовуючи профільований брус «Мінськ« для будівництва, не варто забувати, що перш потрібно проект. Він повинен включати креслення, ретельну планування майбутньої будівлі, враховувати розташування і тип підстави. Так як все це позначається на процесі закупівлі та виборі матеріалу для роботи. Рекомендується довірити розробку плану фахівцям, у яких є достатньо досвіду в цій сфері. Вони допоможуть уникнути неполадок. Тоді будинок буде зведений дуже швидко і без особливих проблем.

Як і у будь-якого об'єкта, у дерев'яного будинку має бути надійне підстава. Вибір оптимального типу фундаменту - перша перевага розробки плану експертами. Адже тут потрібно враховувати тип грунту, його несучу здатність, рівень грунтових вод, близькість комунікацій і безліч інших чинників. Фахівці рекомендують вибирати фундамент, стовпчастий фундамент.Також використовується мелкозаглубленний стрічковий, що відрізняється більшою несучою здатністю, довговічністю.

Така підстава має бути рівним, воно вимагає виконання ретельної гідроізоляції, перш ніж буде покладений перший ряд брусів. Ще одна тонкість підказує, що перед установкою лаг, їх бажано залишити в приміщенні для звикання до робочої температури. Перші лаги укладаються протилежно один одному на ізольоване підставу. Між ними натягуються нитки для пристрою наступних лаг, в середньому з кроком до 1,5 м. Наявні порожнечі і щілини обов'язково заповнюються утеплювачем для скорочення втрат тепла в майбутньому.

Після пристрою лаг виконується чорнову підлогу, гідроізоляція, настил. Стіни будинку з бруса з профілем зводяться дуже швидко завдяки продуманим з'єднанням. Скріплення відбувається за допомогою нагелів, спеціальних вертикальних штирів.Завдяки їм брус буде надійно закріплений і не зрушиться під час роботи. Самі нагелі бувають металевими або ж дерев'яними. В останньому випадку рекомендується вибирати нагелі з того ж матеріалу, що і стіни.

Між рядами бруса обов'язково укладається утеплювач, що підвищує характеристики будови. Дерево - натуральна сировина, яке забезпечує обмін повітряних мас завдяки порам. Але це ж може стати причиною появи грибка та інших мікроорганізмів. Тому перед установкою обов'язково виконується обробка поверхні деревини. Також важливо зробити дерев'яний будинок максимально стійким до впливу вогню. Для цього застосовуються спеціальні речовини, що наносяться пензликом або пульверизатором.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.