Приєднання до ЄС, за словами українського спікера, — основний напрям держполітики України

За заявою спікера Верховної Ради України Володимира Рибака, цивілізований європейський вибір є одним з пріоритетних національних інтересів України. За словами політика, серед основних напрямів державної політики України - приєднання до ЄС. Велика частина політичних сил у Верховній Раді розуміє, що усі ми знаходимося в одному човні, і у нас немає права упустити історичний шанс, що випав Україні, незважаючи на будь-які узкопартийні інтереси.

Як відмітив Рибалка, зараз в переговорах з Євросоюзом, що стосуються Угоди про асоціацію, а також створення усеосяжної і поглибленої зони вільної торгівлі для України, настав завершальний етап. Якщо цей документ буде підписаний, то країна отримає можливість проведення системної модернізації економіки, соціальної і політичної інфраструктур.

Володимир Рибак підкреслив, що парламентом вже були розглянуті і прийняті основні законодавчі акти, спрямовані на реалізацію зобов'язань, які Україна узяла перед Європейським союзом. З самого початку третьої сесії, яке намічене на вересень, українському парламенту необхідно буде включитися в роботу над двома законодавчими напрямами - реформа прокуратури і виборчого законодавства.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.