Президент України Порошенко сподівається на світ, але план Би вже підготував

Петро Порошенко заявив про існування деякого плану б врегулювання ситуації на Україні. Цей альтернативний сценарій створений на той випадок, якщо не спрацює основний. При цьому деталі секретного плану Порошенка розкривати відмовляється, пояснюючи це надією на те, що мирне вирішення конфлікту все ж можливе. Тим часом оголошене перемир'я все ще не стало реальністю.

Мирний план Петра Порошенка як і раніше діє тільки на словах. Реальність же така - Слов'янськ продовжує обстрілювати артилерія. Снаряд потрапив у багатоповерхівку на вулиці Комяхова, за словами ополченців, постраждали жителі останнього поверху. Як і раніше бомблять з гори Карачун, поступали дані, що ця пануюча висота захоплена Армією південного Сходу, але, мабуть, це не так. Знову дісталося православному храму в Слов'янську. Потерпілих немає, але в церкві вибиті вікна, пошкоджений вівтар, розбиті ікони.

Місто в облозі, узятий в кільце українськими військовими. Але повстанцям вдається здійснювати успішні вилазки. У районі села Закотное ополченці розбили передовий загін Нацгвардії. Знищили 2 БТР. У українській армії, схоже, вже нікому воювати. У батальйоні Донбас, який, з чуток, фінансує олігарх і губернатор Дніпропетровської області Петро Коломойський, створюється жіночий підрозділ. Дівчата вже почали проходити військову підготовку. Поки що бажають вступити в нього набралося тільки шестеро.Ймовірно, це ті самі представниці жіночої сотні Євромайдану. Ті, що під час масових безладів разом з націоналістами закидали міліціонерів коктейлями Молотова.

Між тим в Донецьку сумні новини приходять не лише з полів битв. Два гірники загинули в затопленій шахті. Двох вдалося врятувати. У місті складна ситуація з водопостачанням. При обстрілі була пошкоджена насосна станція, водоводи зараз наповнюються тільки природним чином за рахунок сильних злив. Очікується, що запаси питної води закінчаться через тиждень.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.