Прем’єри РФ і України обговорять в Москві, як уникнути торгової війни

Глава Кабінету міністрів України Микола Азаров прибув в Росію, щоб обговорити з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим торговельно-економічні стосунки двох країн. Головне завдання Азарова - переконати російську владу не опускати на межі митну завісу у разі, якщо Україна підпише Угоду про асоціацію з ЄС.

Офіційна Москва не розділяє бажання України дружити на два фронти. На думку російського керівництва, вільна торгівля України з Євросоюзом стане перешкодою на шляху українських товарів до ринків країн-членів Митного союзу.

Переговори пройдуть на несприятливому економічному і політичному фоні. Мало того, що товарообіг між Росією і Україною останнім часом значно знизився, російська митниця до того ж в середині серпня закрутила гайки на кордоні з Україною, показавши приклад, як проходитиме догляд товарів після підписання Угоди України з ЄС. Прес-секретар українського прем'єр-міністра Віталій Лукьяненко позначив мету поїздки як максимально партнерське узгодження тих режимів, які виникають у разі дії і одній, і іншої зони вільної торгівлі.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.