Пожежа на харківській ювелірній фабриці: люди в паніці вистрибували з вікон

В середу, 8 січня, вдень сталася велика пожежа площею 250 квадратних метрів на території заводу Хартрон в Харкові. Вогонь спалахнув в п'ятиповерховій виробничій будівлі, де розташовується Харківська ювелірна фабрика.

Біля 11:30 на четвертому поверсі фабрики спалахнула пожежа. Працівники ювелирки почали вистрибувати з вікон, оскільки інших шляхів порятунку не було: співробітники підприємства запевняють, що на поверсі була встановлена система контролю, і вийти можна було, скориставшись електронним ключем, через декілька броньованих дверей, які заклинило. Незабаром вогонь перекинувся на п'ятий поверх фабрики, попри те, що 20 бригад рятувальників прибутку буквальні через пару хвилин після займання, полум'я охопило більше 250 квадратних метрів.

Пожежники за допомогою сходів евакуювали з палаючої будівлі 22 працівників. Але, на жаль, два співробітники фабрики, які вистрибнули з четвертого поверху до приїзду рятувальників, загинули на місці. Тіла ще шістьох, які виявилися замкнутими у вогняному полоні, виявили через дві години, коли полум'я загасили.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.