Постраждала вагітна розповіла про аварію з автобусом, що врізався у будинок

27-річна Дарина Максимова, один з двох потерпілих в аварії вагітних жінок, розповіла про те, як автобус врізався в стіну на півдні Москви.

- Я їхала від зупинки Серпуховский Вал до зупинки Завод Динамо. Аварія сталася десь в 8:10, напевно. Я пам'ятаю, що я сиділа і якось різко водій став повертати. Думаю, ніби, має бути поворот, але не такий різкий. А потім стекла полетіли. Після цього мене витягнули з автобуса і сказали: Добре, що усі живі, - згадує Дарина Максимова. - Я не пам'ятаю, як я впала в автобусі, пам'ятаю, як мене піднімали люди і з їх допомогою я вийшла. Водій після аварії був в шоці, ходив і дивився, як йдуть справи. Єдине, що я помітила, що, коли в автобусі оголошували зупинки під час шляху, вони усі були переплутані. Лікарі діагностували у мене перелом кісточки і забиття, з малюком все гаразд.

Нагадаємо, аварія сталася сьогодні біля 8:30 ранку. Рейсовий автобус Ліаз їхав по маршруту № 9 по Великій Тульській вулиці у бік Варшавського шосе.

Навпроти удома № 52 водій втратив управління, виїхав на тротуар і врізався у будівлю Інституту проблем безпеки розвитку атомної енергії РАН.

Всього в транспортному засобі у момент аварії знаходилося 16 пасажирів, п'ять з них госпіталізовані. У числі потерпілих - дві жінки 27 років, обоє вагітні.

Водій автобуса, співробітник 13-го автобусного парку Мосгортранса, пояснив, що під час руху втратив свідомість, через що не впорався з управлінням. Зараз ця інформація перевіряється, чоловіка оглядають медики.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.