Посол США надів вишиванку, а його підлеглі заспівали Червону руту

Дипломатичне представництво США в Україні незвичайним чином привітало Україну з Днем незалежності, який українці святкуватимуть завтра, 24 серпня.

Члени дипмісії США в Києві записали ролик, в якому надзвичайний і уповноважений посол США Джефрі Пайятт, одягнений в національну сорочку - вишиванку, українською мовою привітав жителів країни зі святом. З нагоди 22-ої річниці незалежності України ми хочемо побажати вам прекрасного свята з музичним поздоровленням - від американського народу українському народу. З Днем незалежності, Україна! - сказав посол. Після цього співробітники посольства США, одягнені в українські народні костюми, заспівали відому пісню Володимира Ивасюка Червона рута.

У зйомках відео взяли участь близько 15 співробітників посольства з різних відділів. Виступ був опублікований на сервісі YouTube. Співробітники посольства вирішили заспівати одну зі своїх улюблених українських пісень Червона рута, щоб виразити свою повагу до української культури і відмітити це свято, - говориться в підписі під відео.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.