Поради для вагітних на третьому триместрі вагітності

Третій триместр - змушує пристосовуватися вагітну жінку до нових змін і не тільки в фігурі, але і у всій її життя. Тому, щоб зайвий раз не нервувати і не хвилюватися, краще дотримуватися деяких перевірених часом і не одним поколінням породіль рад.

1. Перш за все, слід загострити свою увагу на свою фігуру і одязі. До цього моменту живіт вже значно збільшився, і, отже, старий одяг не просто не зручна для шкарпетки, а дуже мала.

Саме час оновити трохи свій гардероб і заглянути в спеціалізовані магазини для майбутніх мам. Адже жінці, щоб почувати себе більш впевнено, необхідно не тільки комфортно одягатися, а й мати можливість відчувати себе жінкою. Особливо це важливо під час виношування малюка, як спосіб підтримки себе, своєї жіночності.

2. Під час третього триместру через гормональні зміни в першу чергу починає змінюватися зовнішній вигляд шкіри.Можуть з'явитися різні плями на обличчі, або ж на тілі, і інші зовнішні прояви. Не варто цього боятися, це нормальна реакція вашого тіла на вашого малюка.

Після пологів все повернеться в норму, і шкіра буде виглядати точно так само як і раніше.

3. Вагітність - це час великих, можна сказати просто грандіозних навантажень на жіночий організм. Тому не дивно, що ваші потові залози будуть працювати з посиленим навантаженням.

Щоб не турбуватися з цього приводу досить усього лише кілька разів в день, в залежності від необхідності приймати не гарячий теплий душ. У виборі між душовою і ванною, краще все ж зупинитися на душі, так як це буде більш безпечно для здоров'я і розвитку вашої дитини.

4. Досить часто саме під час вагітності майбутні мами починають затівати в будинку ремонт і підготовку кімнати для свого улюбленого малюка.

Займатися ремонтом можна, проте слід бути дуже обачною і не піддавати себе надмірним силовим навантаженнями.

Крім того, ремонт в майбутній дитячій кімнаті слід закінчити не пізніше, ніж за місяць до пологів. Це необхідно для того, щоб всі шкідливі речовини встигли вивітритися, і малюкові було комфортно і зручно.

Вагітність у кожної жінки проходить по-різному. У одних досить-таки легко і невимушено, у інших зі своїми особливостями. Детальніше читайте в цьому календарі вагітності по тижнях.

Однак незалежно від того, як буде протікати сама вагітність дотримання цих досить нескладних порад, допоможе у багато разів полегшити життя майбутньої матусі і створити позитивний фон для появи малюка на світ.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.