Поліція проводить перевірку за фактом зіткнення лижників на Алтаї

На Алтаї із-за звичайного зіткнення двох лижників на гірській трасі знадобилося втручання поліції. 24-річна дівчина в результаті події отримала серйозні травми, і тепер хлопця, з яким вона зіткнулася, розшукують за допомогою записів камер відеоспостереження.

- За фактом травмування дівчини на гірськолижному схилі проводиться перевірка, - прокоментувала начальник прес-служби ГУ МВД по Алтайському краю Світлана Ляпунова. - Матеріали перевірки знаходяться в управлінні МВС по місту Барнаулу. Співробітникам належить розшукати винуватця зіткнення і згідно з лікарськими діагнозами оцінити тяжкість заподіяної шкоди.

24-річна Аліса Ф., постраждала на базі відпочинку Авальман, приїхала покататися разом зі своїм другом Олексієм.

У якийсь момент, спускаючись по схилу, Аліса впала, і в ту ж секунду в неї врізалася молода людина. Причому на записі камери спостереження видно, як за мить до зіткнення лижник врізається в дитину. На щастя, дитина серйозно не постраждала, а ось дівчині не повезло. З траси її відвезли на спеціальних санях, причеплених до снігохода.

- Серйозний перелом кисті, встановлена пластина, зараз вона виписана з лікарні, але почуває себе погано, - розповідає друг травмованої Аліси Олексій Г. - У неї забиття хребта, грудної клітки і перелом кисті.

Передбачуваний учасник події(зйомка камери спостереження в офісі прокату лиж)

Молоді люди сподіваються, що, побачивши ці кадри, лижник сам вийде на зв'язок з постраждалою Алісою і хоч би вибачиться.

- Імовірно, хлопця звуть Роман, як ми з'ясували, - говорить Олексій Г.

Між тим, на думку юристів, невідомий доки лижник навряд чи понесе яке-небудь покарання.

- Чисто теоретично його можуть притягнути по статті Залишення в небезпеці, - говорить відомий адвокат Сергій Жорин. - Проте довести його вину навряд чи вдасться. В той же час молода людина може сама виявитися потерпілим і зажадати з дівчини компенсацію.

Юрист вважає, що питання можуть у виникнути до адміністрації гірськолижної бази стосовно дотримання норм безпеки і інструктажу лижників і сноубордистів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.