Поліція має намір дізнатися про місцезнаходження власника Севоль у його дружини

Поліція Південної Кореї затримала дружину власника порома Севоль, який затонув в середині квітня. Затримання сталося в її будинку в передмісті Сеула. Співробітники правопорядку вважають, що 72-річна Квон н Чжа знає, де знаходиться її чоловік, і може допомогти затриманню мільярдера Ю, що втік, Бен Ина. За інформацію про його місцезнаходження уряд готовий заплатити 490 тисяч доларів.

Ю Бен Ин звинувачується в привласненні чужого майна і ухиленні від сплати податків. Відзначається, що сам підприємець не володіє акціями компанії-оператора Чонхечжин, якій належить Севоль. Проте контроль за Чонхечжин здійснюють родичі підозрюваного через складну мережу холдингових компаній.

Раніше гендиректор компанії-оператора Севоля Ким Хан-Сики не погодився з пред'явленим йому звинуваченням в злочинній халатності, яка стала причиною краху. Члени екіпажа порома також відмовилися визнати свою відповідальність за загибель пасажирів.

Прокуратура вважає, що компанія Чонхечжин, прагнучи збільшити прибуток, постійно перевантажувала пором, незважаючи на те що судно стало менш стійким після ремонту, передає РІА Новини.

Севоль, на борту якого було 476 чоловік, затонув в середині квітня. Загинули близько 300 чоловік. Багато хто досі числиться зниклим без вісті. У справі про крах затримані 20 чоловік, у тому числі усі члени екіпажа судна, яким вдалося врятуватися.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.