Побитий товаришами по службі моряк розповів про бійку на кораблі Маршал Шапошников

За фактом інциденту, в якому постраждав 23-річний матрос-срочник Михайло Балов, порушена кримінальна справа. У інтерв'ю потерпілий розповів про те, як його били колеги по службі.

- Товариш по службі Гамзат Ханів з іншими солдатами сказали мені піти в їдальню на дві хвилини. Вони дочекалися, поки пішов черговий, і сказали прибратися тут, я відмовився, вони попросили ще раз, і я знову відмовився. Далі вони по черзі почали на мені застосовувати прийоми вільної боротьби. Вони били мене довго. Ханів на мені задушливі прийоми застосовував, потім інший солдат підняв мене і кинув спиною об землю, після чого продовжили бити по обличчю, - розповідає потерпілий. - Потім Ханів говорить: ти можеш йти, тільки витримай останній удар. І з розмаху ударив мене кулаком по обличчю. У очах потемніло, все було залито кров'ю. І говорять мені, щоб я нікому не говорив і сказав, всім, що впав з трапа. У їдальні були свідки з мого ж кубрика. Пізніше прийшла ще одна людина і говорить: хлопець помирає - викликайте швидку. У мою адресу на кораблі це був перший раз, а взагалі, ходять чутки, що товариші по службі практикують застосування сили. Нас служить 24 людини, хтось знаходить контакти, у когось не виходить. У мене ось не вийшло. Я збираюся подати до суду на тих, що били мене. Я не зможу повернутися на корабель назад.

Як з'ясувалося, товариші по службі, що побили матроса на кораблі Тихоокеанського флоту, виявилися на чотири роки молодше його. В результаті бійки матрос отримав важкі травми і був доставлений в реанімацію. У нього перелом щелепи і закрита черепномозкова травма.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.