По справі Крил Неви перевіряють авіакомпанію в Санкт-Петербурзі

У рамках кримінальної справи, збудженої відносно генерального директора Крил Неви, перевіряють петербурзьку авіакомпанію Интертрансавиа.

Интертрансавиа перевіряють відразу декілька організацій - Росавиация, прокуратура і Слідчий комітет. За словами керівництва фірми, ніяких злісних порушень доки не було виявлено.

- Дійсно, нас перевіряли і прокуратура, і Росавиация, - говорить керівник компанії Сергій Олексин. - Але ніяких великих порушень не було виявлено. Так що ми продовжуємо працювати в штатному режимі. Про Крила Неви чув, звичайно. Так, ми брали участь в програмі, але нічого особливого у нас не було помічено.

Интертрансавиа - одна з компаній, що уклали договір з Крилами Неви про навчання пілотів за програмою Професійної перепідготовки штурманів і бортінженерів на пілотів комерційної авіації. За освітні послуги авіакомпанія заплатила центру підготовки 9 мільйонів рублів.

За рік частина пілотів була підготовлена компанією Кочаригина. Уся група слухачів отримала бажані пілотські посвідчення і працює не лише в Интертрансавиа, але і в інших авіакомпаніях країни.

- Ця справа знаходиться у нас у виробництві, - розповів заступник керівника СУ СКР на транспорті по СЗФО Ворушив Овганов. - Але які компанії перевіряються і скільки їх - інформація, закрита до кінця слідства.

Нагадаємо, в грудні минулого року вибухнув скандал навколо учбового центру Крила Неви. Керівника центру Андрія Кочаригина звинуватили в тому, що він вимагав гроші у майбутніх пілотів, за яких видавав їм пілотські посвідчення без проходження навчання.

Слідчі виявили п'ять епізодів видачі липових пілотських посвідчень. Льотчики, що отримали їх, працювали в цивільній авіації. Деяким довірялося управління лайнерів типу аерубус.

Скільки всього було подібних пілотів, з'ясовує слідство.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.