Пігменти для бетону

Пігменти для бетону - речовини, які додаються в бетонну суміш для фарбування матеріалу в різноманітні кольори і відтінки. Одними з найпопулярніших таких барвників є сухі фарбувальні порошки. З основних їх переваг можна виділити вологостійкість, а також стійкість до впливу сонячного світла, масел, розчинників і лугів.

Зрозуміло, крім порошкових, існують і інші барвники для бетону. На ринку доступні мікрокапсули, емульсії, пасти. Щоб визначити, чим в конкретних випадках проводити фарбування бетону, потрібно скласти список вимог до характеристик, що фарбується, переконатися в наявності потрібного порошку в продажу, порівняти вартість фарбування різними способами і т.д. Пігменти для бетону http://www.gis-pigment.com/ поділяються на штучні і природні, мінеральні та органічні.Щоб отримати природні пігменти, необхідно провести механічну обробку якогось матеріалу, а штучні отримують в результаті піддає мінеральної сировини термічної обработке.Основні характеристики бетону, як неважко здогадатися, визначаються його хімічним складом.

• Здатність фарбувального складу зафарбовувати існуючий колір (покриваність);
Фарбувальна здатність, що характеризує інтенсивність передачі пігментом кольору (при змішуванні з білою сумішшю);
Здатність витримувати потужний вплив ультрафіолету. Природні пігменти в основній своїй масі світостійкість, а ось серед синтезованих зустрічаються такі, які в результаті довгого перебування під сонцем вицвітають;
Тонкість помелу (дисперсність). Чим тонше частинки пігменту, тим він краще наноситься, отже, склад в цілому виходить якісніше, так що на це властивість потрібно звернути особливу увагу.

Зазвичай на 100 кілограм цементу витрачається близько 2 кілограм пігменту. Точна кількість залежить від характеристик суміші і барвника, потрібної інтенсивності забарвлення і ряду інших умов. Барвний порошок слід додавати в суху суміш, потім перемішувати до однорідного стану. При рясному використанні пігменту рекомендується додавати пластифікатор або спеціальні водоутримуючі домішки.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.